TARSUS ATATÜRK LİSESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TARSUS ATATÜRK LİSESİ

Tarsus ****** lisesi gençliğinin uğrak yeri

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

CEZA ŞARKI SÖZLERİ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
anti_pesimist
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER
anti_pesimist

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 15/09/08 Mesaj Sayısı : 24 Nerden : tarsus İş/Hobiler : basket,rap müzik Lakap : yok

CEZA ŞARKI SÖZLERİ Vide
MesajKonu: CEZA ŞARKI SÖZLERİ   CEZA ŞARKI SÖZLERİ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 12:01 pm

--RAP STAR--
Türk lokumundan yermisin bu rapstarın derbisi ve de hiç kan akıtmaz, mermisi
Beni görebilecekmisin abisi, herkes piyasada bir ben eksik bir popstardanda neyim eksik.
Sizi bilmem bence fazlam akıldır hadi kalkta bak lan nerede kaldı bak nam şöhret ve şan
Dersi olmaz sıra herkese gelecek gibi önce mikrofonu tutmayı öğrenmeli bunu bilmeli
Herkes birşey zannetmeli seni beni deli gibi görebilir ama yenemezsin
Bana geri dönebilir ama gidemezsin ben pabuç bırakmam eğer ben bir rapstarsam
Limuzin bol para süpermodeller hem popüler hem sansasyonel bence boşta kalsın hımm
İyiki bir popstar olmadın birdenbire kendini bozacaktın
İçki sınırsız etmiş arsız bunu ben bilemem
Sen bulacaksın her biri birbiri ardına hırgür vırvır hergün dayanamadım
Eskiden erkekmiş tanıyamadım siz bize getirin biz karalayalım
Dikkat et bu rapin faslı mikrop kapma dilim paslı bu
Patlak clublar beni kastı bu çatlak seslere suikastti bu...
Benim üstüme gelmeyin artık yeni bilim olacak hiphop
Bunu görmezden geleceksen eksenin etrafında dön sen dengen bozulur sersem
Yere serilecek her flowunuz aynen yengen televizyon dizi karakterlerimi adam edecek bizleri
Roketle atmadılar beni doğuştan bir yıldızdım basamakları tek tek çıktım
Umrumda değilki star olmak basın bak bu yeni basım yeni bir nazım becerebilen
Çok yok çok detone ve çok fazla cover var sorsan işi bilen onlar anırmakla rap yada rock olmaz hee
Yapılan hatalara hep bir ört pas en korktuğumdu benim
O üç faz ve tek pasla yenebilen bir cambazdım her yalana bak bu gönül inanmaz...
Nakarat
Hala meclisim ala ben bulamıyorum hiç mana ala olan bu raptir bu duyduğun rapte tekdir
Anlamadıysan yuh sana bu sesle bence git ve top sektir
Mecazi anlamlar kötektir namı değer ben ceza.....
anti_pesimist
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER
anti_pesimist

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 15/09/08 Mesaj Sayısı : 24 Nerden : tarsus İş/Hobiler : basket,rap müzik Lakap : yok

CEZA ŞARKI SÖZLERİ Vide
MesajKonu: Geri: CEZA ŞARKI SÖZLERİ   CEZA ŞARKI SÖZLERİ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 12:04 pm

-HİÇ YOK DEME HİT ÇOK--
luiz beat i verir ben de yazarım kabaca hiphop bu& queens köprüsüne benzer köprüm& köprüyü geçene kadar ayıya ayı derim atımada deh& basına haber verin geliyor zafer ama bu sefer geridekiler terste& dünyada her insan sanki bir dertte telesekreter yapacak yerine beste& karanlık şeritler daralmış delikler bir çıktım evimden sel aktı peşimden& ve kapıdan bak mart a akıllı ol yakacak ne kürek kalır nede kazma& arkadaşına sarıl kısası rapini bir bile coğu bilmez ama asıl rapin hası battle& anaforuma kapılma düşünmek için git para fonuna para yatır ve yenilene katıl...

nakarat
hiç yok deme yapacağım hit çok& kim korkar bu rhyme dan ve flow dan& dans eyle bounce eyle olur ortam& dert değil sen çekil burası güvenli...

canıma tak edeni konuşurum adımı rapine katana takarım& acıda yeni tad alın halıda ucarım ben ali baba gibi masala kananı silerim eline veririm gerçeği sen iste hep& bu en içten text diken üstünde kek tren kaçtı bak inek baktı hep çiçek topla git pembedir senin rüyan flex benim teknik& teneke çalmadan bir teki dans eder öteki bounce eden ekibi pause eden& o gene ben yeniden gene derinden belkide gene klasik adın batacak elimde...

nakarat

gene kalemi alırım elime delisi benim evin çala kalem çala düşünce dalarım okyanusa& bu sonuçta bin yıldır devam eden bir rapin berisi geride kalan kapışamaz bire bir& yolu kes bana kastın mı var kuyu kaz& bana pes de yoksa holocaust yetmez& ne dediysek zaten herkez şokta c e z a luiz hadi başla& katlarız boshporus hep primetime 36 laklak etmez tam rhyme& enemy nerede baskın beleş bir yerden& korkmuş düşman düşmez yere biz erken a ma ma ma ma mikrofon kal geride korkak ol biz geldik kalk ayağa yattıysan densiz& bu rapime back yok bu yakın atak korku dolu batak istanbul berlin hat...
anti_pesimist
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER
anti_pesimist

Kadın

CEZA ŞARKI SÖZLERİ Vide
MesajKonu: Geri: CEZA ŞARKI SÖZLERİ   CEZA ŞARKI SÖZLERİ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 12:13 pm

HOLOCAUST
Koyduğum nokta belki son ben bunu bilemem aynı bomb gibi gelir sana belkide aynı ton
Dibi delik gelebilir ama aynı fon kendini bilemez montofon ve monoton yaşar
Hep alt aynı don anlatırım ben derdimi yalnız eyy biminii microphone
Şimdi bi bana bi bakınız haydi muamelesi kesebilir haas** ve de muhammed ali gibi gelir asi
Bana bak beni gör vede öl ani sözüm hep duyulur tepeden bariton
Mekanım olabilir her an ozon yanıma gelenin canına girecektir eyy bimini microphone...
O oo bunu ben bunu sen şunu ben onu sen gülü ben günü sen fenomen olacak dolacak heryer
Menemen kıvamı balçık gelemem elemem dostumu göremezsem düşmanın postunu
Yere seremezsem rüzgar gibi esemezsem veremezsem kalbimi geri gelemezsem
Sen beni bilemedin yüreğimi göremedin kendini bilemedin yamacıma gelemedin
Amacına varamadın heryeri karaladın barışıda yaraladın acımadan aldın
Rüyalara daldın bal arısı gök karası istanbul kalem harp okulundan çıktı
En baba rap işte başına darısı
Ma mama.. .microphone unu getirsene bana baksana laklak etme sakın ha sen beni dinle
Kelimelerimi kilometrelerce milimetrik hesaplarla yazdım ha
İhtiyacınız varmı yardıma hatalı rhymelar fatalrhymelar çatal olur ha
yatacaktır yere
Bala banacaktır kanacaktır akacaktır rüzgar gibi esecektir geri gelecektir
Ceza etnik bir sentezdir bela teknik bir arızadır üç fazdır kanadı kırıktır
Taktik kuşkunun oluşumudur şu yaptığım rapteki uçurumdur. ..
Bak beni gör hadi kamil ol tepeden tırnağa sen hami ol rap e göz kulak oldum sende ol vede
Holocaustu gören insan ol arı gibi uç kartal gibi kon ne sen köle ol nede ben patron
Rhymlarım can yakabilir aa pardon eyy biminii microphone şimdi bi bana bi bakınız haydi
Muamelesi kesebilir haas** vede muhammed ali gibi gelir asi bana bak beni gör vede öl fani
sözüm hep duyulur tepeden bariton mekanım olabilir her an ozon
Yanıma gelenin canına girecektir eyy bimini microphone...
Bana bak yo kalbini aç son atak yo muamele pak katarakt yo görünen köy bu dayak sözlerle gelen
Kendini nostradamus sanana namus gerekir ceza gibi bir kabus gerekir
Fanus gibi göt deliğinize çikita bir muz sokulur bana bir bakınız
Akınız underground u kafanıza takınız yakınız aleve veriniz her yeri
Holocaust u görünüz gösteriniz işte bu hiphop gösterimiz yo allah rap in CEZAsını verdi....
anti_pesimist
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER
anti_pesimist

Kadın

CEZA ŞARKI SÖZLERİ Vide
MesajKonu: Geri: CEZA ŞARKI SÖZLERİ   CEZA ŞARKI SÖZLERİ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 17, 2008 12:15 pm

Panorama Harem
Bu hayra alamet olmayan bir track sizin için bu türküler pespaye hale gelmiş
Sayfalarsa isyanlarda mantıklı cümleler bir araya gelememiş ve misyonerler bu pervasız isteyişler sizin eseriniz kasımda aşk bir başka
Şu anda proloterden kulağına titreşimler emitasyon vaadler
Hepsi sizden ve mikrofona haram kusan bu ceddin torununa
Zehirli zemzem veren dervişerden bıkan dertli gençlik ölmek bile parayla
Parayla satın alınan bu toprağa gömülmek haram yaran derin tamam kanar
Yarım kalan talan sabır taşında eritilir zaman kayan bir yıldız atmosferse bendim
Sistem etkilendi sisten ertelendi bizden gelen fikirler dayanaksız teori çürütür
Siyah çiçekler çoksa eğer korkun ölümün günüdür.
Panorama harem felsefemin yeni penceresi bana pense verin dişleri sökülecek serserinin
Bu size olacaktır son seferim söyle yeni jenerasyon çokmu mutlu sence
Çok konuşma rezil oldun hepsi mutsuz bence anahtar olmuş her bakışta kara para pençe
Hançer saplanmış bu kalbe fayda etmez akçe bana bir baksın
Beni bir görsün beni bir duysun dostlar dogru yoldan çıktınızsa ecel kolay toslar
Gemide kaptan olsun karada boktan olsun ister sisler hiçte bitmez insanoğlu hep yer ister
Günahla ekilen tohum kabusla irkilen toplum ne yaptınız bu gençlik için ha tarihle övünün
Dövündük her ölümün her yenilginin ardından alınan ders ne kader bela başımdan
Eksik olmaz balıkmı baştan koktu yoksa balığın başımı koptu
Balığın başına geleni pişmiş aşına bakta gör sence bir ömrün sonumudur
Asitli mide içinde bok taşır bu insan söyle bu kibir kime niye kime kısmet kime niyet
Namzet bekler benden ama sahte gülüş ifaden mimiklerin
İstanbul bu vahadaki sarayı liriklerin hepsi çalışacak hepsi başaracak bu bebeklerin...
Panorama harem felsefemin yeni penceresi bana pense verin dişleri sökülecek her serserinin
Bu size olacaktır son seferim söyle yeni jenerasyon çokmu mutlu sence
Çok konuşma rezil oldun hepsi mutsuz bence anahtar olmuş her bakışta kara para pençe
Hançer saplanmış bu kalbe fayda etmez akçe bana bir baksın
Beni bir görsün beni bir duysun dostlar dogru yoldan çıktınızsa ecel kolay toslar
Gemide kaptan olsun karada boktan olsun ister sisler hiçte bitmez insanoğlu hep yer ister...

CEZA ŞARKI SÖZLERİ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası