TARSUS ATATÜRK LİSESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TARSUS ATATÜRK LİSESİ

Tarsus ****** lisesi gençliğinin uğrak yeri

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

OKULUMUZUN MÜDÜRÜ

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
OqaN
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER
OqaN

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : Tarsus İş/Hobiler : Öğrenciyim Lakap : Yok

OKULUMUZUN MÜDÜRÜ Vide
MesajKonu: OKULUMUZUN MÜDÜRÜ   OKULUMUZUN MÜDÜRÜ Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 5:30 am

Müdürümüzün yaptığı yenilikler cok güzel bu konuda müdürümüzü tebrik ediyorum

YAPTIKLARI;Okulumuzu boyatıp daha güzel hale getirdi,Öğrencileri Disiplinli hale getirdi,Okulumuzu tadilat ettirip Eskisinden cok güzel hale getirdi sınıflarımızı boyattı sıralarımızı yeniletip tertemiz bir hale getirdi klimalarımızda takılıyor^^,SUNU diyebilirimki TAL dan qüzel bir okulumuz ve eğitim şartımız war bunlar için müdür,ve yardımcılarına cok teşekkür ediyorum inşallah benle aynı fikirdesinizdir^^Very Happy
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/08/08 Mesaj Sayısı : 414 Nerden : tarsus İş/Hobiler : fotoğraf çekmek,pc Lakap : teknopat

OKULUMUZUN MÜDÜRÜ Vide
MesajKonu: teşekkürler   OKULUMUZUN MÜDÜRÜ Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 5:33 am

sevgili müdürümüze lagos isteğimizi kırmadığı için sınıf adına teşekkür ederiz.

12 sosyal a
http://tarsus******lisesi.yetkinforum.com
_*!p£q_*
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER
_*!p£q_*

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 17/09/08 Mesaj Sayısı : 17 Nerden : _10Tm/ß İş/Hobiler : _müz!k_ Lakap : _cruel_anqel_*

OKULUMUZUN MÜDÜRÜ Vide
MesajKonu: Geri: OKULUMUZUN MÜDÜRÜ   OKULUMUZUN MÜDÜRÜ Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 8:59 am

okulumuz gerçekten muhteşem bu okulda okuduğum için çok şanslı olduğumu düşünüyorm eğitim disiplin hocalar müdürümüz herşey çok güzel.evt lagos iyi oldu ama ben almaya gitiiğimde istediğim beden kalmamış o yüzden bende yoq Very Happy Very Happy

OKULUMUZUN MÜDÜRÜ

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası