TARSUS ATATÜRK LİSESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TARSUS ATATÜRK LİSESİ

Tarsus ****** lisesi gençliğinin uğrak yeri

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ben admin Nida

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/08/08 Mesaj Sayısı : 414 Nerden : tarsus İş/Hobiler : fotoğraf çekmek,pc Lakap : teknopat

ben admin Nida Vide
MesajKonu: ben admin Nida   ben admin Nida Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 8:04 am

merhaba ben nida.adminim yani forum kurucusu.Herkese iyi forumlar... Smile
http://tarsus******lisesi.yetkinforum.com
oGuZCan
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER
oGuZCan

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 150 Nerden : ****** Lisesi İş/Hobiler : Yok Lakap : Yoq

ben admin Nida Vide
MesajKonu: Geri: ben admin Nida   ben admin Nida Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 12:38 pm

Bak Ablacıgım Ben M - H -T Tim den PoHH Bende ****** Lisesi Deim Arastırmalarıma Gore Ve Programlara DayanaraK Sitede Bazi Acıklar Var Site Hacked Yıe Bılır Onn Icın Sıte Hack Yememesını Istıyorsan Sıtene Acıklarını Kapatırsan SeviniriM ..... 9 SınıF
oGuZCan
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER
oGuZCan

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 150 Nerden : ****** Lisesi İş/Hobiler : Yok Lakap : Yoq

ben admin Nida Vide
MesajKonu: Geri: ben admin Nida   ben admin Nida Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 1:09 am

Ablacigim Sen Bi İstegiM oLaCaK

Uyelerin İmza - (Signatur) İmg Kodunu Acarsan SeviniRim Fun Clublar İciN
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/08/08 Mesaj Sayısı : 414 Nerden : tarsus İş/Hobiler : fotoğraf çekmek,pc Lakap : teknopat

ben admin Nida Vide
MesajKonu: Geri: ben admin Nida   ben admin Nida Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 4:01 am

oguzcan acıkları soylersen sevınırım bu arada uyarın için teşekkürler:)
http://tarsus******lisesi.yetkinforum.com
oGuZCan
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER
oGuZCan

Erkek

ben admin Nida Vide
MesajKonu: Geri: ben admin Nida   ben admin Nida Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 9:00 am

valla buraya o kadar acıgı yazamam saten bazilari yetkinforum tarafından kapatılmıs bazılarida direk index'e bendeqi program olmadan bu site kolay kolay hacklenmıs yada hec hacklenmıs
burak
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 2 Nerden : tarsus İş/Hobiler : öğrenci Lakap : yok

ben admin Nida Vide
MesajKonu: Geri: ben admin Nida   ben admin Nida Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 11:52 am

efet başarı daki burak. yaw siteni haclememe az kaldı bazı pürüzler war inşllh onlarıda düzeltecem ve site yok olacak al buda benim sitem çok amatör ama zaten ölesine yaptım piyanist157.sitemynet.com buda messenger:piyanist_157.hotmail.com
OqaN
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER
OqaN

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : Tarsus İş/Hobiler : Öğrenciyim Lakap : Yok

ben admin Nida Vide
MesajKonu: Geri: ben admin Nida   ben admin Nida Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 12:55 am

mynetten acılan site ilemi çökertecen ^^ zuahahaha
oGuZCan
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER
oGuZCan

Erkek

ben admin Nida Vide
MesajKonu: Geri: ben admin Nida   ben admin Nida Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 1:24 am

Doqru Konusmak qerekirse Bu Siteyi Ben De Hackleyemem ^^ sEBEP: Bu 1 Bedava Forum Coqu Acıklarını

YetkinForum Kapatiyo O yuzden Kımse Hackleyemez Hacklese Bıle Index Atılmaz BU sİTEye
oGuZCan
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER
oGuZCan

Erkek

ben admin Nida Vide
MesajKonu: Geri: ben admin Nida   ben admin Nida Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 1:37 am

Atacak OlanDa saten Siteye Hic Bir Sey Yapamaz

ben admin Nida

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası