TARSUS ATATÜRK LİSESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TARSUS ATATÜRK LİSESİ

Tarsus ****** lisesi gençliğinin uğrak yeri

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/08/08 Mesaj Sayısı : 414 Nerden : tarsus İş/Hobiler : fotoğraf çekmek,pc Lakap : teknopat

Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen) Vide
MesajKonu: Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen)   Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 9:03 am

evet okulda kime sinir oluyorsunuz?lütfen isim vermeyelim isim vermek banlanma sebebidir. Smile
http://tarsus******lisesi.yetkinforum.com
OqaN
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER
OqaN

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : Tarsus İş/Hobiler : Öğrenciyim Lakap : Yok

MesajKonu: Geri: Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen)   Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen) Icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 10:56 am

Okuldaki Lise 1 lerden herkezi tanıyorum hepsi arkadaşım lise 2 den 1-2 kisi tanıorum we lise 2 den gıcık oldugum biri war:)))
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 09/08/08 Mesaj Sayısı : 414 Nerden : tarsus İş/Hobiler : fotoğraf çekmek,pc Lakap : teknopat

MesajKonu: Geri: Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen)   Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen) Icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 4:26 am

Smile)) lise 3lerden bi kıza sinir oluyorum kafayı bana taktı galiba:S:D
http://tarsus******lisesi.yetkinforum.com
sera
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER
sera

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 151 Nerden : mersin İş/Hobiler : ... Lakap : sera_7

MesajKonu: Geri: Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen)   Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 8:24 am

benim yok arkadaş ortamımın iyi olması için herkesle iyi geçinmeye bakıyorum:)
sera
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER
sera

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 13/09/08 Mesaj Sayısı : 151 Nerden : mersin İş/Hobiler : ... Lakap : sera_7

MesajKonu: Geri: Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen)   Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 8:25 am

oqan ayrıca ben seni tanımıyorum sen herkesi tanıyorum demişsin ama:D:D:D
OqaN
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER
OqaN

Erkek
Yaş : Kayıt tarihi : 11/09/08 Mesaj Sayısı : 117 Nerden : Tarsus İş/Hobiler : Öğrenciyim Lakap : Yok

MesajKonu: Geri: Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen)   Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen) Icon_minitimePaz Eyl. 14, 2008 10:38 am

farkındaysan 1-2 kisi tanımıyorum yazmısım:D
sera
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER
sera

Kadın

MesajKonu: Geri: Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen)   Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen) Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 1:36 am

hmm tamam görmemişim kusura bakma:D:D:Dbu arada artık az da olsa tanıyorum:D:D:D

En son sera tarafından Perş. Eyl. 18, 2008 1:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sans_melegi
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 15/09/08 Mesaj Sayısı : 25 Nerden : mersin İş/Hobiler : ögrenci Lakap : RaHMeLİ

MesajKonu: Geri: Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen)   Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen) Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 2:54 pm

eet var Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen) 680792 gecen sene kaldılar suan 1. sınıf tekrarlar çekemiyorlar beni buda sinir ediyo beni ama saolsunlar okulda reklamımı ii yapıyorlar Very Happy cheers
werwess
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER
werwess

Kadın
Yaş : Kayıt tarihi : 05/09/08 Mesaj Sayısı : 17 Nerden : mersin/tarsus İş/Hobiler : net dolasmak muzik muzik dinlemek.... Lakap : werwess

MesajKonu: Geri: Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen)   Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen) Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 11:44 am

eee hrks olduqun bn wr
sweet vagabond
YENİ ÜYELER
YENİ ÜYELER
sweet vagabond

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 30/09/08 Mesaj Sayısı : 74 Nerden : _***11/SOS B***_ İş/Hobiler : ögrenci Lakap : _D_E_L_İ K_I_Z_

MesajKonu: Geri: Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen)   Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen) Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 5:47 am

var tabikide....... Twisted Evil

Okulda gıcık olduğun birisi var mı neden (isim vermeyelim lütfen)

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası